همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

کاریزما راه حل آسان سرمایه گذاری

ما معتقدیم بازار سرمایه در ایران پتانسیل های بالایی دارد که می تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در قیاس با سایر بازارهای موازی باشد. کاریزما با تجربه بالا و تیم متخصص، امکان سرمایه گذاری با هر میزان ریسک پذیری و هر میزان سرمایه را برای عموم مردم فراهم می کند بدون اینکه ذهن و زمان شما را درگیر خود کند.

دلایل شما برای انتخاب کاریزما

ما به عنوان اولین شرکت سبدگردان خصوصی در ایران، این ادعا را داریم که در امر مدیریت سرمایه، با تجربه ترین هستیم.

تجربه حرف اول را می زند

با اعتماد شما بهترین شده ایم

ما یک تیم حرفه ای هستیم

به عملکرد خود می بالیم

تجربه حرف اول را می زند

ما به عنوان اولین شرکت سبدگردان خصوصی در ایران، این ادعا را داریم که در امر مدیریت سرمایه، با تجربه ترین هستیم و قطعا می توانیم حاصل سالها تجربه خود را برای ارائه بهترین خدمات در امر سرمایه گذاری به شما ارائه دهیم.همچنین ما اولین شرکتی هستیم که صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری را در ایران با نام صندوق سرمایه گذاری دانشگاه تهران با هدف حمایت از دانشجویان بی بضاعت راه اندازی کردیم.

با اعتماد شما بهترین شده ایم

در حال حاضر سبدگردان کاریزما دارای بیش از 27000 نفر مشتری فعال حقیقی و بیش از 200 مشتری حقوقی فعال با گردش حساب میانگین 100 میلیارد ریال روزانه و دارایی تحت مدیریت ما بالغ بر 140،000 میلیارد ریال می باشد.

به عملکرد خود می بالیم

متوسط بازدهی صندوق های سهامی ما به طور میانگین از آغاز فعالیت سالیانه50 درصد بوده و به طور میانگین هر سال بالاتر از تورم سالیانه توانسته این صندوق به سرمایه گذاران سود بدهد.

ما یک تیم حرفه ای هستیم

شرکت سبدگردان کاریزما در حال حاضر 35 کارمند دارد که از این تعداد 20 نفر خبره و تحصیل کرده در امر سرمایه گذاری و مدیریت دارایی هستند.

دسترسی از تمامی نقاط کشور

محدود به جغرافیا نیستیم

مفتخریم با ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری، امکان سرمایه گذاری را برای مشتریانمان از سرتاسر کشور فراهم کرده ایم.