همین حالا در   کاریزما   ثبت نام   کنید

تاریخ انتشار : 1400/2/27 14:25:38 تعداد بازدید : 171

موشکافی و معرفی پتانسیل های صنعت برق – ساعت 15 تاریخ: 27-02-1400

نویسنده : مریم حسینی

ایران شانزدهمین تولیدکننده و هجدهمین مصرف‌کننده برق جهان است. صنعت برق ایران به‌عنوان یک صنعت زیرساختی، با چالش‌های متعددی روبرو بوده که برخی از آنها صورتی مزمن به خود گرفته است و استمرار آنها موجب شده تا دسترسی به برق به یکی از چالش‌های فضای کسب‌وکار ایران تبدیل شود و جایگاه ایران در رتبه‌بندی محیط کسب‌وکار را با تغییر مواجه کند. نیروگاه‌های تولید برق از نظر نوع و انرژی مورد استفاده جهت تولید برق به نیروگاه های بخاری، گازی، چرخه ترکیبی، برق‌آبی، دیزلی، بادی و انرژی‌های نو دسته‌بندی می‌شوند.

آنچه در این وبینار فراخواهید گرفت: 

ما در وبینارهای هفتگی کاریزما در روزهای دوشنبه تلاش میکنیم یک بحث آموزشی تحلیلی مورد نیاز سرمایه گذاران را برگزار کنیم.در این وبینار قصد داریم در مورد صنعت برق و فرآیند تولید و فروش آن معرفی کاملی داشته باشیم. همچنین نحوه ارزش گذاری در صنعت برق و مقایسه شرکت های فعال این حوزه در بازار سرمایه را دنبال کنیم و در نهایت نماد "بکهنوج" را بررسی نماییم.

https://www.skyroom.online/ch/charismaholding/charismawebinar

این وبینار مناسب چه کسانی است؟

این وبینار مناسب همه فعلان بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی، علاقمندان به سرمایه گذاری و همه افرادی که به رشد سطح اقتصادی و مالی خود اهمیت میدهند و از طریق کسب دانش به دنبال کسب بازدهی مناسب از این بازارها هستند. 

مدرس وبینار ارزشگذاری شرکت های سرمایه گذاری:

مدرس این هفته وبینار کاریزما، فرهاد ترکستانی کارشناس بازار سرمایه و هلدینگ کاریزما میباشد.